اقامتگاه بوم گردی ناردونه تفت

اقامتگاه بوم گردی ناردونه تفت
اقامتگاه بوم گردی ناردونه تفت
برای اجاره باما تماس بگیرید - باستانی
RH-4822-property 4 تعداد اتاق خواب

شهرستان تفت، روستای مبارکه، جنب سرو دو قلوی مبارکه، اقامتگاه بوم گردی ناردونه تفت

اقامتگاه بوم گردی ناردونه تفت ، خانه ای کهن تاریخ در روستای زرتشتی نشین مبارکه تفت است

روستایی که قدمت آن به نیم قرن پیش برمی گردد. خانه ناردونه تفت در سال ۱۳۹۷ پس از مرمت به عنوان یک اقامتگاه سنتی زردشتی تغییر کاربری داد و هرساله میزبان مهمانان گرامی می باشد.

اقامتگاه ناردونه تفت حیاطی سنتی و شکیل دارد که درب های چوبی و شیشه رنگی اتاق های سنتی خانه به زیبایی آن افزوده و با حوض سنتی و گل و گلدان های سرسبز، با طراوت شده است.

اقامتگاه بومگردی ناردونه تفت ، ۳ اتاق ۲ تخته و ۱ اتاق کف خواب ۸ نفره خشتی دارد که مجهز به تلویزیون، پکیج، کولر گازی، تلفن و اینترنت می باشد و با وسایل سنتی و رنگین خود، جایگاهی آرامش بخش برای خوابی رویایی ساخته اند.

از امکانات اقامتگاه سنتی ناردونه تفت می توان به پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، سیستم گرمایشی سرمایشی، بوفه گرم و سرد صبحانه، جعبه کمک های اولیه، حمام عمومی در دو طرف ساختمان، ۴ سرویس بهداشتی ایرانی فرنگی و … اشاره کرد.

بازدید رایگان از روستای زرتشتی نشین مبارکه و چم از خدمات عالی این اقامتگاه می باشد که خاطراتی خوش را برایتان رقم می زند.

از جمله جاذبه های گردشگری و مکان های تاریخی نزدیک به اقامتگاه ناردونه تفت ، دو سرو کهنسال ۹۰۰ و ۱۱۰۰ ساله، مسجد جامع مبارکه ، آسیاب آبی ، آب انبار ضیف الدین ، باغ مظفری ، غار ، چیل سنگی ، چنار کهنسال و … می باشند.

امکانات

املاک مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *